Online marketing pro malé, střední firmy a podnikatele

Potřebujete oslovit nové zákazníky nebo si udržet ty stávající?

Internet je mezi reklamními médii velmi důležitý a s nadsázkou lze říct, že pokud nejste na internetu k nalezení, jakoby Váš podnik neexistoval.

Online marketingu se věnuji od roku 2008, kdy jsem začínala s propagací vlastních internetových obchodů.

Principy reklam na internetu se ale průběžně mění a je potřeba držet rychlý krok s neustále se měnícími algoritmy vyhledávačů i novými příležitostmi propagace na internetu.

Nepřetržitě se proto vzdělávám v tomto oboru, sleduji novinky a účastním se vzdělávacích kurzů a konzultací Googlu, Seznamu i soukromých firem.


10 let praxe

S čím vám můžeme pomoct na internetu

SEO (optimalizace pro vyhledávače) – od nás nečekejte dnes již zbytečné registrace do stovky podřadných katalogů, současné praktiky SEO zahrnují zejména zaměření na obsah webových stránek včetně klíčových slov, přívětivost HTML kódu k vyhledávacím robotům, uživatelské recenze a sledování konkurence. Začínáme vždy analýzou Vašeho i konkurenčních webů, následně doporučíme postupy, jak zlepšit svou pozici ve vyhledávačích a oslovit nové zákazníky. Našim klientům zasíláme orientační měsíční report o stavu webových stránek a poskytujeme veškeré know-how a poradenství online komunikací či telefonicky. 

PPC reklamy – v placených reklamách standardně platíte za prokliknutí uživatele na Váš web, lze cílit a zobrazovat reklamy jen Vaší cílové skupině (dle věku, pohlaví, lokality, zájmů apod.) a oslovovat je pomocí textových nebo bannerových (grafických) reklam. Nabízíme PPC reklamy na Google Adwords, Seznamu Sklik a sociální síti Facebook. Navíc nabízíme i tzv. remarketing, kdy reklamy mohou „sledovat“ jednotlivé uživatele, kteří již navštívili Váš web a návštěvníci mohou mít pocit, že máte reklamy úplně všude.

CRM – vytvoření databáze Vašich klientů v Zoho CRM, nastavení segmentů, zaškolení, lze z velké většiny počeštit. Díky své databázi můžete mít podrobný přehled o Vašich zákaznících. Umožní Vám nejen s nimi lépe a individuálně komunikovat, ale i znát jejich požadavky.

E-mailing (zasílání newsletterů)
– vytvoření a nastavení účet v Zoho Campaigns nebo MailChimp, vytvoření šablon na míru, zaškolení pro vlastní správu kampaní či možnost spravování a zasílání námi + následný reporting zaslaných kampaní.

Sociální sítě - správa a pomoc s propagací na různých sociálních sítích, především Facebook a Instagram.

A mnoho dalšího dle individuální dohody.


Loga

Orientační ceník online marketingu

Odborné konzultace a Audit online marketingu: 

1200Kč/h - pro dlouhodobé zákazníky a větší zakázky jsou veškeré konzultace ZDARMA.

Pracovní hodinová sazba:

800Kč/h - k přesnému měření využíváme timetracking, neplatíte nic navíc ani za krátké přestávky během práce nebo když někdo nečekaně zavolá.

SEO Analýza:

4-5000,-Kč/webovou prezentaci či e-shop - zahrnuje kompletní analýzu webu, příležitosti, slabé stránky, sociální sítě, konkurence + základní SEO nastavení - validita HTML kódu, obsah, nadpisy, popisy, odborná konzultace.

SEO a údržba/správa webu:

800,- Kč/h - obvykle 5h měsíčně včetně konzultací

Audit a/nebo návrh PPC kampaně Google Adwords a Seznam Sklik:

4-5000,-Kč/webovou prezentaci či e-shop - audit stávajících kampaní a/nebo návrh na nové kampaně

PPC reklamy (ceny nezahrnují kredit, který si klient musí hradit sám):

10.000,- Kč - kompletní vytvoření a nastavení PPC kampaní pro Google Adwords i Seznam Sklik, minimálně 3 reklamní sestavy, v každé minimálně 10 klíčových slov a 3 textové reklamy, 5 různých obsahových grafických responzivních bannerových reklam a remarketing + nastavení a propojení Google Tag Manageru, měření konverzí.

800,- Kč/h - vytvoření Facebook reklamy a správa PPC kampaní - obvykle 10-20h měsíčně dle rozsahu kampaní.

CRM:

3000,- Kč - nastavení účtu v ZOHO CRM, analýza Vašich klientů, segmentace, zaškolení)

800,- Kč/h - správa, následná podpora, editace nových importů

E-mailing:

3000,- Kč - jednorázově vytvoření a nastavení účtu + 1 šablona na míru
800,- Kč/h - správa kampaní, více šablon, zaškolení


Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Jsme plátci DPH.

Možnost osobního jednání v rámci Prahy a Jičína (doporučujeme pro první setkání k upřesnění požadavků a domluvy budoucí spolupráce). 

Máte zájem o online marketing? Napište nám!

Označené* položky jsou povinné.
Odesláním formuláře berete na vědomí zásady ochrany osobních údajů.