Naše postřehy z praxe, které se snažíme psát jednoduše a pochopitelně (nejen) pro naše klienty, takový více rozepsaný FAQ :)

Máte zabezpečený web protokolem HTTPS?

Zabezpečení webu HTTPS Jak na to
Jak jste již mohli zaznamenat, od července 2018 bude Google označovat potenciálně nebezpečné webové stránky. Google tak opět tlačí na bezpečnost a rovněž může přidat v algoritmu váhu webům na HTTPS oproti těm nezabezpečeným, i z tohoto důvodu je zabezpečení důležité z pohledu SEO optimalizace.

Buďte na pozoru před firmou ES firmy (ES katalog)!

Podvodná a pochybná společnost ES firmy (ES katalog), kterou můžete zaměnit s katalogem Firmy.cz (dříve S Firmy). Zavolají Vám přes telefon a tvrdí, že Vám končí neplacený zápis. Můžete tak přijít o několik tisíc zcela zbytečně, protože zápis v tomto katalogu má nulovou hodnotu...

GDPR - jste správně připraveni?

Jste správně připraveni na platnost GDPR? Není třeba hned panikařit a mazat všechny své databáze. Připravili jsme pro Vás stručný přehled kroků, které je třeba projít.

Jak být na prvním místě ve vyhledávačích?

Jak být na prvním místě ve vyhledávači? Přeci musí existovat nějaký způsob, jak se dostat na první pozice ve výsledcích vyhledávání...

Jak obchodovat na Amazonu s FBA?

FBA (Fullfilment by Amazon) je služba, kdy prodejce zašle větší množství svého zboží na sklad do Amazonu. Amazon jej následně balí a rozesílá koncovým zákazníkům. Prodejce se tedy prakticky nemusí dále o nic starat. Můžete si tak jednoduše zautomatizovat prodej na Amazonu a jen v klidu vydělávat a jednou za čas doplnit své skladové zásoby.