Online marketing pro malé, střední firmy a podnikatele

Potřebujete oslovit nové zákazníky nebo si udržovat ty stávající?

Internet je mezi reklamními médii velmi důležitý a s nadsázkou lze říct, že pokud nejste na internetu k nalezení, jakoby Váš podnik neexistoval. Online marketingu se věnujeme od roku 2008, kdy jsme začínali s propagací vlastních internetových obchodů. Principy reklam na internetu se ale neustále mění a je potřeba držet rychlý krok s neustále se měnícími algoritmy vyhledávačů i novými příležitostmi. Konstantně se proto vzděláváme v tomto oboru, sledujeme novinky a účastníme se vzdělávacích kurzů Googlu i soukromých firem.

Nabízíme:

 • SEO (optimalizace pro vyhledávače) – od nás nečekejte dnes již zbytečné registrace do stovky podřadných katalogů, současné praktiky SEO zahrnují zejména zaměření na obsah webových stránek včetně klíčových slov, přívětivost HTML kódu k vyhledávacím robotům, uživatelské recenze a sledování konkurence. Začínáme vždy analýzou Vašeho i konkurenčních webů, následně doporučíme postupy, jak zlepšit svou pozici ve vyhledávačích a oslovit nové zákazníky. Našim klientům zasíláme orientační měsíční report o stavu webových stránek a poskytujeme veškeré know-how a poradenství online komunikací či telefonicky. 

 • PPC reklamy – v placených reklamách standardně platíte za prokliknutí uživatele na Váš web, lze cílit a zobrazovat reklamy jen Vaší cílové skupině (dle věku, pohlaví, lokality, zájmů apod.) a oslovovat je pomocí textových nebo bannerových (grafických) reklam. Nabízíme PPC reklamy na Google Adwords, Seznamu Sklik a sociální síti Facebook. Navíc nabízíme i tzv. remarketing, kdy reklamy mohou „sledovat“ jednotlivé uživatele, kteří již navštívili Váš web a návštěvníci mohou mít pocit, že máte reklamy úplně všude.

 • CRM – vytvoření databáze Vašich klientů v Zoho CRM, nastavení segmentů, zaškolení, lze z velké většiny počeštit. Díky své databázi můžete mít podrobný přehled o Vašich zákaznících. Umožní Vám nejen s nimi lépe a individuálně komunikovat, ale i znát jejich požadavky.
 • E-mailing (zasílání newsletterů) – vytvoření a nastavení účet v Zoho Campaigns nebo MailChimp, vytvoření šablon na míru, zaškolení pro vlastní správu kampaní či možnost spravování a zasílání námi + následný reporting zaslaných kampaní.
 • Soutěžní a jiné aplikace na Vaší Facebook stránce – kompletní individuální zpracování, grafika, naprogramování i nasazení na Facebook stránku.

A mnoho dalšího.

Orientační ceník online marketingu:

SEO (4h práce):

 • od 5000,-Kč/webovou prezentaci (nikoli e-shop) - zahrnuje kompletní analýzu webu, příležitosti, slabé stránky, sociální sítě, konkurence + základní SEO nastavení - HTML kód, obsah, nadpisy, popisy, konzultace).
 • 500,- Kč/h (údržba a správa webu - obvykle 2-4h měsíčně)

 

PPC reklamy (ceny nezahrnují kredit, který si klient musí hradit sám):

 • 7000,- Kč (kompletní vytvoření PPC kampaně pro Google Adwords i Seznam Sklik, minimálně 3 reklamní sestavy, v každé minimálně 10 klíčových slov a 3 textové reklamy, dle požadavku 2 grafické varianty reklamních bannerů ve všech podporovaných velikostech a remarketing)
 • 500,- Kč/h (vytvoření Facebook reklamy a správa PPC kampaní - obvykle 10-20h měsíčně dle rozsahu kampaní)

 

CRM:

 • 3000,- Kč (nastavení účtu v ZOHO CRM, analýza Vašich klientů, segmentace, zaškolení)
 • 500,- Kč/h (správa, následná podpora, editace nových importů)

 

E-mailing:

 • 2000,- Kč (jednorázově vytvoření a nastavení účtu + 1 šablona na míru)
 • 500,- Kč/h (správa kampaní, více šablon, zaškolení)

Facebook aplikace na míru:

 • 10000,- Kč/ks (kompletní technické i grafické zpracování a nasazení na Facebook stránku)


Všechny ceny jsou uvedeny bez DPH. Jsme plátci DPH.


E-mailová či telefonická podpora a konzultace do 2h měsíčně ZDARMA ke všem službám.

Možnost osobního jednání v rámci Prahy a Jičína (doporučujeme pro první setkání k upřesnění požadavků a domluvy budoucí spolupráce). 


Máte zájem o online marketing? Napište nám!

Označené* položky jsou povinné.